Унікальний стрілецький тир в Житомирі - центр безмежного задоволення!

Любите стріляти або мрієте навчитися? Компанія "ФОБОС" рада представити вам єдиний 50-метровий стрілецький тир в Житомирі. Комплексний підхід до обслуговування відвідувачів включає в себе відмінну інфраструктуру комплексу, можливість навчатися і пробувати різні види стрільби, а також з комфортом відпочивати у нас.

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Ми пропонуємо своїм гостям обладнані майданчики для компакт-спортингу, стендової та практичної стрільби з рубежами в діапазоні від 10 до 50 м, магазин зброї та боєприпасів, наш власний арсенал зброї для навчання і спортивних розваг, а також зручна зона відпочинку.

Стрілецький тир в Житомирі "ФОБОС" - це центр тяжіння для тих, хто не уявляє свого життя без вогнепальної чи пневматичної зброї, арбалета або лука, а також для людей, які прагнуть пізнати незвідане і освоїти нові навички. Вас чекають непередавані відчуття, справжній азарт, адреналін та незабутні Селфі зі зброєю в руках.

ШКОЛА СТРІЛЬБИ В ТИРІ "ФОБОС"

Тир в Житомирі "ФОБОС" запрошує бажаючих пройти навчання для отримання дозволу на покупку зброї. Досвідчені інструктори не тільки навчать вас тримати в руках і влучно стріляти, але допоможуть освоїти матеріальну базу зброї, підготують до іспиту і організують його здачу за участю представника дозвільної системи МВС.

Теоретичні заняття проводяться в спеціально обладнаних навчальних класах, а практична частина навчання - в закритому тирі "ФОБОС".

У нас передбачена тренувальна стрільба з особистої зброї відвідувачів або нашої зброї.

СТРІЛЕЦЬКИЙ ТИР ПП ”ФОБОС” - ЄДИНИЙ В ЖИТОМИРІ ЗАКРИТИЙ 50-МЕТРОВИЙ ТИР

Можливості нашого закритого тиру дозволяють стріляти зі зброї будь-якого мисливського або спортивного калібрів, а також виробляти пристрілювання прицілів різних типів. Закрите приміщення тиру забезпечує комфортні умови для улюбленого заняття незалежно від пори року і погодних умов. У тирі обладнано три зручних місця.

ВИБІР ВІДСТАНІ І ВИДУ ЗБРОЇ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАШИХ НАВИЧОК І ПЕРЕВАГ

Наші відвідувачі самостійно вибирають відстань до цілі (від 10м до 50м), а також вид зброї. У нашому арсеналі є:

 • вогнепальна гладкоствольна та нарізна зброя;
 • пневматична зброя;
 • зброя під патрон Флобера,
 • травматична зброю;
 • метальна зброя.

тир2

Зверніть увагу! До стрільби з вогнепальної зброї допускаються тільки особи, що мають дозвіл на право зберігання, носіння або придбання такої зброї.

Послуги, що надаються в тирі:

 • спортивна стрільба;
 • навчання для отримання дозволу на придбання зброї;
 • пристрілка особистої зброї;
 • тренувальна стрілянина зі своєї зброї і зброї тиру;
 • проведення змагань зі стрільби;
 • компакт - спортинг;
 • зберігання і чищення особистої зброї;
 • стендова стрільба (у відкритому тирі);
 • стрілянина по рухомих мішенях (у відкритому тирі).

ЗМАГАННЯ ЗІ СТРІЛЬБИ

На базі нашого тиру регулярно проводяться спортивні турніри зі стрільби, в яких кожен може продемонструвати свою майстерність і відчути дух суперництва.

Вас чекають кращі стрільбища, різні категорії учасників, професійне суддівство і нові особисті досягнення! А також - статус і повагу в колі близьких і друзів!

СТРІЛЬБА В ТИРІ - ПОДАРУНОК, ЯКИЙ НЕ ЗАБУДЕТЬСЯ!

Якщо ви плануєте зробити незабутній подарунок своїй близькій людині, подаруйте йому яскраві враження! Стрілянина в закритому тирі, compact sporting, приціл по рухомих мішенях, стендова стрільба - компанія "ФОБОС" приготувала багатий вибір для безмежних емоцій і справжніх розваг!

Незалежно від віку та інтересів, будь-який чоловік оцінить можливість самостійно вибрати зброю, поставити особисті рекорди або взяти участь в дружньому міні-турнірі. Просто проведіть захоплюючий вечір в дружній чоловічій компанії!

СТРІЛЕЦЬКИЙ ТИР “ФОБОС” В ЖИТОМИРІ - НОВІ ГРАНІ ВАШОГО ЖИТТЯ!

Наші послуги дозволяють відвідувачам відкрити для себе нове захоплення або відточувати майстерність вже досвідченим стрілкам. Професійні інструктори підберуть вам оптимальну зброю для стрільби в тирі з нашого арсеналу, допоможуть вибрати зброю для придбання, навчать володіти нею, а також допоможуть зміцнити наявні навички стрільби.

У тирі є точний хронограф, який дозволить вам з легкістю вимірювати швидкість збройного пострілу.

Ви можете приносити в тир власну зброю або скористатися нашою - немає ніяких перешкод для чіткого попадання в ціль і виплеску енергії! Навчайтеся стрільбі в тирі і освоюйте нові грані свого життя! Живіть з прицілом на цікаве майбутнє!

ПЕРЕЛІК ЗБРОЇ ТИРА ФОБОС, З ЯКОЇ МОЖНА НАВЧИТИСЯ СТРЕЛЯТИ дивись тут.

тир 1

ПРИХОДЬТЕ В СТРІЛЕЦЬКИЙ ТИР “ФОБОС” І ОТРИМУЙТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД УЛЮБЛЕНОГО ЗАНЯТТЯ!

Для отримання послуг тиру ПП "ФОБОС" телефонуйте або пишіть:
+38 098 165 66 13, +38 093 745 70 75, (0412) 47 19 92, fobas@ukr.net

Послуги тиру надаються за попередньою домовленістю по телефону.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
инстагр ФЕЙС

Ареса тиру: м Житомир, вул. Чуднівська, 113 (спорткомплекс "Динамо")

* До стрільби з вогнепальної зброї допускаються люди, які мають дозволи на право зберігання, носіння зброї, або мають документи на право придбання такої, і т.д.