Курси охоронців і охоронців в "ФОБОС"

Професії охоронець і тілоохоронник широко затребувані в бізнес-середовищі, політичної, адміністративної сферах і багатьох інших гранях сучасного життя. Недостатньо мати гарні фізичні дані і вміти стріляти, щоб стати кваліфікованим охоронцем. Для отримання цієї спеціальності необхідно пройти курси охоронців.

Компанія "ФОБОС" проводить професійно-технічне навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації за робітничими професіями "Охоронець" і "Тілоохоронник".

Рівень кваліфікації:

 • за професією "Охоронець" - 1-4 розряд;

 • за професією "Тілоохоронник" - охоронець і старший охоронець

ВИМОГИ ДО КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОЗРЯДІВ

Вимоги встановлені наказом Мінсоцполітики від 25.09.2013 №621.

Охоронці 1 розряду повинні мати повну загальну середню освіту та професійно-технічну освіту або професійну підготовку на виробництві - без наявності стажу; або мати стаж роботи (службової діяльності) від 1 року, що має відношення до захисту громадського порядку, боротьби зі злочинністю або охорони об'єктів, майна. Охоронці цієї категорії мають право охороняти об'єкти з низьким ступенем ризику.

Охоронці 2 розряду також повинні мати повну загальну середню освіту та професійно-технічну освіту або професійну підготовку на виробництві. А також пройти підвищення кваліфікації та мати стаж роботи охоронцем 1-го розряду - від 1 року; або мати стаж роботи за професією (службової діяльності), що має відношення до захисту громадського порядку, боротьби зі злочинністю, охороні об'єктів, майна, - від 2 років. Охоронці 2 розряду допускаються до охорони об'єктів із середнім ступенем ризику.

Охоронці 3 розряду - люди, які мають повну загальну середню освіту та професійно-технічну освіту або професійну підготовку на виробництві; які пройшли курси підвищення кваліфікації і мають стаж роботи за професією охоронця 2-го розряду - від 1 року; або стаж роботи за професією (службової діяльності), що має відношення до захисту громадського порядку, боротьби зі злочинністю, охороні об'єктів, майна, - від 3 років. Допускаються до охорони об'єктів з високим ступенем ризику.

Охоронці 4 розряду мають повну загальну середню та професійно-технічну освіту; пройшли курси підвищення кваліфікації і мають стаж роботи за професією охоронця 3-го розряду - від 1 року; або стаж роботи за професією (службової діяльності), що має відношення до захисту громадського порядку, боротьби зі злочинністю, охороні об'єктів, майна, - від 4 років.

Крім того, охоронці 3-го і 4-го розрядів мають право на використання пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, або вогнепальної зброї в передбачених законодавством України випадках.

Програма навчання

Професія охоронець - це не просто романтична оболонка образу сильного чоловіка або певний статус. Робота особистого охоронця дуже небезпечна і пов'язана з умінням постійно концентруватися і передбачати події на кілька кроків вперед. Досвідчені інструктори ознайомлять вас з різними методами вирішення конфліктних ситуацій, прогнозувати і моделювати їх.

В "ФОБОС" фахівці навчаються за прискореною і повною програмами, тривалість курсів охоронця залежить від рівня початкової підготовки і наявності досвіду роботи.

Навчання проходить на базі навчального центру компанії "ФОБОС", в який входять кабінети для аудиторних занять, спортивний майданчик і спортивно-тренажерний зал, стрілецький тир, де проводяться заняття зі стрільби.

В рамках теоретичної частини навчальної програми вивчаються:

 • основи правових знань;
 • основи галузевої економіки і підприємництва;
 • інформаційні технології;
 • охорона об'єктів;
 • технічна безпека;
 • теоретичний курс по застосуванню спеціальних засобів;
 • основи психологічної підготовки;
 • охорона праці.

На виробничій лінії слухачі:

 • проходять спеціальний курс по фізичній підготовці, на якому вивчаються ефективні прийоми відбиття атаки, обеззброєння, рукопашного бою, застосування спеціальних засобів і способи конвоювання;
 • вивчають виробничі питання професії охоронець, навчаються прийомам і навичкам роботи.

На курсах охоронців також передбачена практична частина, де ті, хто навчається, можуть спробувати себе в ролі охоронця першого розряду.

Об'ємний курс познайомить слухачів з тактикою особистої охорони, навчить виявляти переслідування, розпізнавати місце розташування вибухових пристроїв і захищати секретну інформацію.

Крім того ті, хто навчаються отримають основи психологічної підготовки охоронця.

По закінченню курсів охоронців і тілоохоронців проводиться кваліфікаційна пробна робота.

Курси охоронців і курси тілоохоронців у нас - це ґрунтовний всебічний підхід до освоєння спеціальності, максимальне охоплення дисциплін, повне технічне оснащення, висококваліфіковані викладачі та тренери.

Навчання принесе користь не тільки при первинному ознайомленні з професійною діяльністю охоронця і тілоохоронця, а й стане гідною підмогою для людей, які вже працюють в підрозділах позавідомчої охорони, в приватних охоронних підприємствах, в міністерствах, в охоронно-розшукових агентствах.

Навчання проводиться за ДСТУ профтехосвіти відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2016 серія АЕ №636762 та Свідоцтва про атестацію серія РІ № 041041 від 24 травня 2017

Термін навчання: від 3-х до 14-ти тижнів

Форма навчання: індивідуальна і групова, денна і вечірньо-змінна.

Що дають слухачам курси охоронців і тілоохоронців в "ФОБОС"?

Після закінчення навчання слухачі отримують документи державного зразка (свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації) з реєстрацією в єдиній державній електронній базі освіти (ЄДЕБО).

Закінчивши курси охоронців і тілоохоронців, отримавши відповідні документи, слухач отримує робочу спеціальність і отримує право здійснення професійної діяльності. А це означає, що ви можете стати співробітником приватного охоронного підприємства або особистим охоронцем.

 

ДОДАТКОВІ УМОВИ НАВЧАННЯ


Навчання проводиться на платній основі за договорами з юридичними та фізичними особами.

Записатися на навчання можна онлайн, заповнивши форму, надіславши заявку і копії документів по електронній пошті (osvita@fobos.net.ua) або особисто за адресою ПП "Фобос" (м.Житомир, вул. Велика Бердичівська, 13)

88888888888888888888888

ДОКУМЕНТИ, необхідні для вступу на навчання:

 • заява;
 • копія паспорта (1,2 стор);
 • індивідуальний податковий код особи (копія);
 • копія документа про попередню освіту (диплом, свідоцтво, атестат і т.д.).

Пройдіть курси охоронців або курси тілоохоронців і знайдіть себе в справжній чоловічій професії!

 • Телефон для довідок: +38 (063) 682 90 04, +38 (098) 165 66 13, (0412) 47 19 92
 • E-mail: osvita@fobos.net.ua
 • Viber: +38 067 411 86 77

 

 

Записатися на курси прямо зараз

Заповніть форму ниже і ми вам передзвонимо

Паспортні данні *
Ідентифікаційний код *
Дані про освіту