Інформація про доставку

УМОВИ придбанні ЗБРОЇ ТА БОЄПРИПАСІВ

Згідно «Лицензионных условий осуществления хозяйственной деятельности по производству и ремонту огнестрельного оружия невоенного назначения и боеприпасов к нему, холодного оружия, пневматического оружия калибра свыше 4,5 миллиметра и скоростью полета пули свыше 100 метров в секунду, торговли огнестрельным оружием невоенного назначения и боеприпасами к нему, холодным оружием, пневматическим оружием калибра свыше 4,5 миллиметра и скоростью полета пули свыше 100 метров в секунду производства специальных средств, заряженных веществами слезоточивого и раздражающего действия, индивидуальной защиты, активной обороны и их продажи», утвержденной постановлением Кабинета Министров Украины от 2 декабря 2015 № 1000:

  • зброя, газові пістолети, револьвери, пристрої вітчизняного виробництва, оснащені гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії (далі - пристрої), продаються на підставі дозволів на їх придбання, мисливські ножі - на підставі дозволу на право зберігання та носіння зброї або дозволу на право придбання холодної зброї, паспорта громадянина або документа, що посвідчує особу, газові балончики - громадянам, які досягли 18-річного віку, за наявності паспорта; 
  • продаж в магазинах боєприпасів до вогнепальної зброї невійськового призначення і патронів до газових пістолетів, револьверів, пристроїв здійснюється:

юридичній особі - на підставі дозволу на їх придбання, а також довіреності, виданої його представнику, і документа, що посвідчує особу;

громадянину - на підставі дозволу на зберігання і носіння вогнепальної зброї невійськового призначення, газових пістолетів, револьверів, пристроїв;

  • суб'єкт господарювання, який здійснює діяльність з торгівлі зброєю, боєприпасами до неї, спеціальними засобами, веде книгу обліку зброї (додаток 9), боєприпасів до неї (додаток 10), спеціальних засобів (додаток 11), яка повинна бути пронумерована, прошнурована і скріплена печаткою територіального органу Національної поліції

Таким чином, холодну, мисливське і травматичну зброю, а також боєприпаси до них реалізуються ТІЛЬКИ в магазині "СВІТ МИСЛИВЦЯ".

Всі інші види товарів реалізуються шляхом замовлення по інтернету і передбачають можливість доставки до місця проживання клієнта.

Умови оплати

Оплата здійснюється виключно у національній валюті України.

1. ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Оплата готівкою можлива при доставці кур'єром по Житомиру і в відділеннях "Нової Пошти".
На підтвердження оплати ми видаємо розрахункову накладну зі штампом.

2. БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється за рахунком-фактурою, який надається менеджером після оформлення замовлення і перевірки його наявності. Для юридичних осіб ми надаємо пакет всіх необхідних документів.
Для фізичних осіб передбачена можливість оплати за допомогою переказу коштів на розрахунковий рахунок ПриватБанку. Дані по оплаті також надається менеджером після оформлення замовлення.

Зверніть увагу!

  • У призначенні платежу необхідно вказати № замовлення і П.І.Б. клієнта, інакше надійшли кошти не будуть закріплені за замовленням і повернуті одержувачу
  • Після підтвердження оплати товару, замовлення формується і відправляється на наступний день.
  • Перевізнику Ви оплачуєте лише вартість доставки товару.

Умови доставки

1. ПО ЖИТОМИРУ

Доставка здійснюється кур'єром за вказаною покупцем адресою наступного дня з 12.00 до 18.00 з понеділка по п'ятницю. Збереження, працездатність і комплектність перевіряється покупцем тільки в присутності кур'єра.  

Вартість доставки   по Житомиру - 50 грн.  

Безкоштовна  доставка, крім разділу "Риболовні товари", в межах Житомира здійснюється при замовленні на суму від 1500 грн.

Безкощтовна  доставка з розділу "Риболовні товари" в межах Житомира здійснюється при замовленні на суму від 500 грн.

*при наявності товару на складі

2. ПО РЕГІОНАМ 

Доставка здійснюється службою «Нова пошта» * (або будь-який інший службою за погодженням з менеджером)

Вартість доставки - згідно з розцінками служби доставки в регіон.

Безкоштовна доставка, крім розділу "Рибальські товари", по регіонах України здійснюється при замовленні на суму від 1500 грн.

Безкоштовна доставка з розділу "Рибальські товари" по регіонах України здійснюється при замовленні на суму від 500 грн

Зверніть увагу!

  • номер товарно-транспортної декларації (ТТН) присвоюється посилці раніше, ніж вона фактично потрапляє на відділення Нової Пошти. Якщо після отримання ТТН Ви вводите на сайті http://novaposhta.ua її номер і бачите результат "Номер накладної Полтава. Будь ласка, перевірте правільність зазначеним номера", просто повторіть операцію пізніше.
  • при наявності товару на складі, замовлення відправляється на наступний день.
  • при передачі товару з роздрібного магазину або віддаленого складу, замовлення відправляється на протязі 5-ти робочих днів

3. САМОВИВІЗ

Клієнт має можливість самостійно забрати товар з магазину мережі «Світ мисливця» (за умови наявності цього товару в ньому і попереднього резервування товару)

Карта розташування магазина "Світ мисливця":

88888888888888888888888