ПОГРІБЕЦЬ МИСЛИВЦЯ
ПОГРІБЕЦЬ МИСЛИВЦЯ

"ПОГРІБЕЦЬ МИСЛИВЦЯ" - магазин якісних напоїв

ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ НАВЧАННЯ В ФОБОС
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ НАВЧАННЯ В ФОБОС

Фобос проводить професійно-технічне навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації кваліфікованих робітників з робітничих професій "Охоронник" та"Охоронець".

Стрілецький тир
Стрілецький тир

ТІР ПП "ФОБОС" - ЄДИНИЙ У ЖИТОМИРІ ЗАКРИТИЙ 50-МЕТРОВИЙ ТІР.

Магазин "Світ мисливця" пропонує
Магазин "Світ мисливця" пропонує

Магазин "Світ мисливця" пропонує вашій увазі сучасну зброю для мисливства та самозахисту, туристичну та мисливську одежу та екіпірування.

Новини

УТОЧНЕННЯ ЦІН УТОЧНЕННЯ ЦІН

 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ НА ВЕСЬ ТОВАР УТОЧНЮЙТЕ У ПРОДАВЦІВ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ

ВАКАНСІЯ НА ПОСАДУ ОХОРОННИКА ВАКАНСІЯ НА ПОСАДУ ОХОРОННИКА

Оголошується набір працівників на посаду ОХОРОННИКА

Першість Житомирської області з дуельної стрільби з рушниці. Першість Житомирської області з дуельної стрільби з рушниці.

Проведення  відритої  першості Житомирської області з  практичної стрільби  - дуельної стрільби з рушниці.

Турнір "Універсальний стрілок 2019" Турнір "Універсальний стрілок 2019"

01 червня 2019 року відбудеться турнір "Універсальний стрілок 2019"

Дивитись все
Бренди

Магазин зброї для серйозних чоловіків

Товари для полювання і риболовлі дозволяють зробити ловлю успішною і з гордістю демонструвати свою здобич оточуючим.

Плануєте літній відпочинок зі стріляниною по дичині або справжнє чоловіче полювання на хижаків в суворі зимові холоди? В магазині зброї «Світ Мисливця" в Житомирі і інтернет-магазині "ФОБОС" можна купити все необхідне для різних видів лову й активного відпочинку.

Асортимент магазину зброї

Наша компанія пропонує широкий вибір товарів для полювання і риболовлі - від рушниці і оптики до одягу і аксесуарів. Ви знайдете у нас найкращу зброю для початківців мисливців, любителів і професіоналів.

Підсадну дичину, манки з різними голосами, засидки, маскування на будь-який сезон, біноклі, стрілецькі аксесуари і багато іншого. В каталог інтернет-магазину потрапляє тільки оригінальна продукція найпопулярніших серед мисливців виробників.

Крім того, в нашому арсеналі бойова, пневматична, травматична зброя, засоби самозахисту, боєприпаси, одяг, взуття, екіпірування.

Бренди каталогу інтернет-магазину "ФОБОС", які зроблять Вашу зброю предметом гордості:

 • Вогнепальна зброя - Winchester, Merkel, Megaline, MTM, Remington, Ase Utra, Hova, Hatsan і інші бренди;
 • Пневматична зброя - Sellier & Bellot, STALKER, JSB, Alfa, Cometa і ін .;
 • Оптика, кріплення - МАК, March, Dipol, GFM, Nikon і ін .;
 • Боєприпаси - Winchester, RIO, Remington, Black Hills і ін .;
 • Аксесуари - MTM, Lansky, Laser Genetics, Boker і ін;
 • Ножі - KAI, Boker, Skif і ін.

Обмундирування знаменитих брендів Chevalier, Hallyard, Unisport допоможе полювати в абсолютному комфорті, впевнено рухаючись до наміченої мети.

Переваги покупки в нашому мисливському магазині

 • Гарантовано якісна продукція. Всі товари мають необхідні сертифікати якості, заводську гарантію.
 • Розумні ціни. Ми поставляємо товари для полювання і риболовлі безпосередньо від виробників, не оплачуючи працю посередників.
 • Можливість купувати онлайн. Одні наші покупці цінують економію часу, інші - вважають за краще побачити товар на власні очі і приходять в магазин "Свiт Мисливця" в Житомирі. Вибір за вами.
 • Можливість навчатися. Компанія "ФОБОС" проводить курси з навчання спортивної стрільби, стрільби для отримання дозволу на покупку зброї. Ви зможете потренуватися у відкритому і закритому тирах, випробувати свою зброю і відточити майстерність на рухомих цілях.
 • Додаткові послуги. Ми пропонуємо супутні послуги для власників зброї - чистку, зберігання, пристрілювання нової зброї.
 • Багатий вибір. Ми ретельно працюємо над асортиментом, складаючи його з найбільш затребуваних товарів для полювання і риболовлі, а також з дрібниць, які допомагають зробити полювання вдалим.

Ми слідуєм законам України

Просимо поставитися з повагою до законодавства України та політиці магазину «Світ Мисливця". Зброя, для покупки якої потрібно офіційний дозвіл, продається тільки з відповідним пакетом документів. При покупці онлайн Ви можете завантажити скановані копії на етапі оформлення замовлення.

Компанія "ФОБОС" поруч з Вами, коли Ви хочете захистити себе, зайнятися полюванням або відпочити на риболовлі. З товарами з наших мисливських магазинів Ви будете в безпеці, і Ваша пташка від Вас не втече!