Сумка для дичи Riserva R1005

Сумка для дичи Riserva R1005

Код: 14440137
Є в наявності
1122.00 грн
Поділитися:

Сумка для дичини Riserva - практичність в лаконізмі

Що потрібно для успішного полювання? Не тільки зброя, витримка і влучність! Справжньому мисливцю необхідна практична сумка для дичини, яка одночасно дозволяє зберегти чистоту одягу і свіжість здобичі.

Кровонепроникна термостійка сумка для дичини від відомого італійського бренду Riserva справляється з цими завданнями бездоганно. Крім того, вона має важливі достоїнства, які вигідно виділяють цю модель серед аналогічних товарів.

Сумка для дичини і її переваги

Деякі мисливські сумки для дичини дещо важкуваті, якісь мають багато відділень, якими не завжди зручно користуватися. Лаконічна модель Riserva R1005 включає в себе важливі переваги, які перетворюють полювання в суцільне задоволення:

  • гідний зовнішній вигляд, який забезпечувався б якісним полівінілхлоридом, що нагадує натуральну шкіру;
  • кровонепроникність сумки дозволяє зберігати чистоту одягу і автомобіля мисливця;
  • термостійкість зберігає свіжість видобутку досить тривалий час;
  • адекватна вартість - сумка для дичини пропонується за розумною ціною, яка пояснюється функціональністю, бездоганною якістю товару і надійною репутацією європейського виробника;
  • незначна вага - всього 320 г, яка не має великого значення на тлі решти амуніції мисливця;
  • оптимальний розмір (70х70 см) дозволяє вмістити всю здобич навіть при дуже вдалому полюванні;
  • простота у використанні - одна кишенька і стягування мішка за допомогою утяжки - сумка для дичини riserva вимагає мінімум дій, щоб наступна пташка не втекла, поки ви забираєте спійману здобич.

Купити сумку для дичини в Україні

На нашому сайті ви можете купити сумку Riserva з адресною доставкою по всій території України. Вигідні умови та оперативність доставки покупок дозволять вам насолодитися улюбленим заняттям вже зовсім скоро! Збирайтеся на полювання ґрунтовно і зі знанням справи разом з каталогом інтернет-магазину "ФОБОС"!