Zbroyar

Zbroyar

ВЖЕ 10 РОКІВ КОМПАНІЯ «ЗБРОЯР» Є ОДНИМ ІЗ ЛІДЕРІВ-ВИРОБНИКІВ ЦИВІЛЬНОЇ НАРІЗНОЇ ВОГНЕПАЛЬНОЇ ЗБРОЇ В УКРАЇНІ.

На сьогодні компанія пропонує широкий асортимент зброї власної розробки: гвинтівки з поздовжньо ковзаючим затвором сімейства Z-008, а також самозарядні Z-15 і Z-10 на платформі AR.

 

Компанія починала свою діяльність з невеликого парку станків на орендованих площах Київського радіозаводу. В 2013 році відбулася реорганізація і технічна модернізація виробництва. Внаслідок, долучилися спеціалісти з досвідом роботи в оборонній та аерокосмічній галузях, а їхня кількість зросла до більш ніж 100 чоловік. Збільшилися також й виробничі потужності підприємства. Метою «Зброяра» стало створення замкненого циклу виробництва.

 

Сьогодні «Зброяр» - це масштабний виробничий комплекс, який обладнаний усім необхідним: зокрема, розширений парк універсальних токарних і фрезерних станків, а також обробні центри з ЧПК. Компанія також освоїла і почала використовувати ряд технологій у виробництві зброї: ізотермічна термообробка, електроерозія, нанесення декоративного та захисного покриття, шліфовка, аргонно-дугове зварювання, лазерна різка та маркування, а також лиття пластмаси.

Для виготовлення гвинтівок, «Зброяр» використовує усі комплектуючі власного виробництва, за виключенням стволів, заготовки для яких постачаються провідними світовими виробниками зі США, а також країн Західної Європи.

Фінальна обробка ствола здійснюється на «Зброярі» і включає: надання стволу фінального контуру, нарізання патронника, різьби для установки ствола у зброї (установки муфти бойових упорів), а також різьби для дульного пристрою, установка системи газовідводу в напівавтоматичних системах, фінішне покриття. Тестування готової зброї відбувається у власних камерах тепло-холоду, пилових і дощових камерах.

 

Пристрілюють зброю у підземному стометровому комплексі «Центр-А». Переваги та додаткові послуги компанії «Зброяр»: діє система гарантійного та післягарантійного обслуговування продукції; надає послуги ремонту і модернізації цивільної нарізної вогнепальної зброї; · діють програми навчання для дилерів, діючих і потенційних клієнтів.