Маяк

Маяк

Публічне акціонерне товариство «Завод «Маяк» пройшло непростий шлях становлення – від найперших виробів, котрі сучасникам видаються майже примітивними, до виробів, що синтезують злет конструк­торської думки і бездоганного виконання.

1924 р. – рішенням Всеукраїнського Центрального виконавчого Комітету у м. Києві була заснована «Перша Всеукраїнська державна чекано-гравірувальна, ювелірно-штампувальна фабрика»; 1953 р., 28 листопада – Постановою Ради Міністрів України «Музкомбінат» перейменовано у Київський завод «Радіоапаратури»;

1974 р. – наказом Міністра Радіопромисловості СРСР було організовано Київське науково-виробниче об’єднання «Маяк»;

2012 р., вересень місяць - відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. №1221 про утворення Державного концерну "Укроборонпром", функції з управління державним пакетом акцій (розміром 100%) були передані ФДМУ до ДК "Укроборонпром".

На сьогоднішній день ПАТ «Завод «Маяк» - це провідне підприємство в Україні, забезпечене високоточним унікальним обладнанням та сучасними технологіями, що спеціалізується на розробці та виготовленні стрілецької та артилерійської зброї, а також їх складових компонентів, ремонту та модернізації військової техніки, а також виробництві апаратури мовного оповіщення при аварійних ситуаціях військових, цивільних літаків та гелікоптерів.